USD: 13,5490 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
500GB WD 2.5
500GB WD 2.5
500GB WD 2.5
500GB WD 2.5

500GB WD 2.5" Blue SATA6 5400rpm 16MB WD5000LPCX

 • Fiyatı: 54,60 USD
 • KDV Dahil Fiyatı 64,43 USD | 872,94 TL
 • Tavsiye Edilen SK Fiyatı 54,60 USD + KDV
10+
Sepete At
Genel Özellikler
Kapasite 500GB
Bağlantı Tipi Serial ATA 3
Bellek 16 Mb Cache Bellek
Dönüş Hızı 5.400 Rpm
Disk Boyutu 2.5
Garanti 24 Ay Garanti
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5
 • 500GB WD 2.5

WD Blue 500GB Sata6 5400rpm 16MB WD5000LPCX Notebook Harddisk Genel Özellikleri

 

Güvenilir tasarım WD'nin yüksek standartlı kalitesi ve güvenilirliğiyle üretilen WD Blue, bilgi işlem ihtiyacınız için ideal olan özellikler ve başlangıç düzeyi kapasiteleri sunar. WD Blue test edilmiş, onaylanmış, günlük depolama çözümünden bekleyeceğiniz kaliteyle ve güvendiğiniz marka tarafından tasarlanmıştır.
Modern ve klasik WD Blue depolama, WD'nin ödüllü masaüstü ve taşınabilir sabit sürücülerinde bulunan teknolojiyle tasarlanmış ve üretilmiştir. WD Blue, WD'nin kalitesini ve güvenilirliğini altıdan fazla nesilde başarıyla sürdürürken, önceki nesillerde sürekli olarak gelişen performans alarak temelini günlük depolama üzerine kurar. Fark, nesilden nesle renklerimizin değişmeyeceğidir.
Seçiminizin gücü WD Blue'nun, geniş başlangıç düzeyi kapasiteleri, ön bellek boyutları, form faktörleri ve ara yüz yelpazesi mevcuttur, böylece sisteminize son derece uygun olan bir sürücünün varlığından emin olabilirsiniz. Ancak, bütün sabit sürücüler aynı şekilde ve daha fazlasını isteyen uygulamalarınıza uygun olarak üretilmese bile, WD size seçim gücü verir.
Güvenli Sürücü Müşterilerimize sürücülerimizin sistemlerinde en iyi uyumla çalışacağına dair güvence vermek üzere, FIT Lab'da yüzlerce sistem, yapılandırma ve çok sayıda platform üzerinde testler gerçekleştiriyoruz. WD Blue, NoTouch Meyil Yükleme teknolojisi gibi kanıtlanmış ve günlük kullanım için güvenilir olan depolama konusundaki gelişimlerimizi bilerek sürücülerimizi güvenle kullanmanızı sağlar.
WD avantajı WD herhangi bir ürün lansmanı öncesi ürünlerimizi kapsamlı İşlevsel Bütünlük Testi'ne (F.I.T - Functional Integrity Testing) tabi tutar. Bu test, ürünlerimizin devamlı WD markasının güvenilirlik ile en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar. WD; ayrıca yararlı yazılım ve yardımcı program kadar, 1.000'i aşkın yararlı makalenin de bulunduğu detaylı bir Bilgi Tabanı'na sahiptir. Müşteri destek hatlarımız, ihtiyacınız olan yardımı ihtiyacınız olan anda almanızı sağlamak için daha fazla saat çalışıyor. Yardım almak için ücretsiz müşteri destek hatlarımızla irtibata geçebilir veya ek detaylar için WD Destek sitesine girebilirsiniz.
Kolay güncelleme WD Destek sitesinden yüklenebilen Acronis True Image, işletim sisteminizi yeniden yüklemek zorunda kalmadan yeni bir sürücünün faydalarından yararlanabilmeniz için tüm verilerinizi yeni bir sürücüye kopyalamanıza imkan sağlar.
Önerilen kullanım WD Blue depolama, dizüstü bilgisayarlar, harici kasalar ve belli başlı endüstriyel uygulamalar için test edildi ve bularda kullanılması önerilir.
Ultra ince bir dünyada muazzam tasarım. WD, sabit sürücülere yönelik tamamen yeni bir tasarım geliştirdi. En ince alan içinde mümkün olan en yüksek alan yoğunluğu ile WD Blue ultra ince sabit sürücü, sadece 5 mm inceliğinde en gelişmiş form faktörümüzdür. En popüler akıllı telefonlardan %35 ve standart bir mobil sabit sürücüden %47 daha incedir.
Ağır türleri içinde tüy gibi hafif. WD Blue ultra ince sabit sürücüsü, yalnızca 74 gram ağırlığı (2,61 ons) ile standart mobil sabit sürücülerinden yüzde 36 daha hafiftir. Ayrıca yeni akıllı mikro PCBA, mobilite gerekliliklerinden ödün vermeden ve WD Blue'yu tüy gibi hafif hale getirerek sürücü yığınının toplam hacmini en az %47 oranında azaltır!
Akustik açısından sınıfının en iyisi. WD’nin özel, gürültü azaltan teknolojisi sayesinde WD Blue 5 mm'lik ultra ince sabit sürücü, fısıltı kadar sessiz. Ortalama olarak boştayken yalnızca 15 desibel ve çalışma sırasında 17 desibele sahip olan bu sürücü, sınıfındaki en yakın rakip sürücüsünden %10'dan daha fazla sessizdir.
İlk andan itibaren son teknoloji ürünü. Daha güçlü alüminyum malzemeler ve sürücü sıkıştırma gücünü %30'a kadar arttıran Tied-Shaft motoru ile tasarlanan WD Blue, ödün vermeyen ultra ince bir tasarım. Bu gelişmiş tasarım gelişmeleri, performansı düşürmeden veya güç tüketimini arttırmadan daha sert bir yapı sağlar.

Ayrıca WD Blue ultra ince; yeni bir üst sınıf ve yüksek performanslı Çift Aşamalı Hareketlendirici özelliği ve kurumsal sınıf ustalığı etkileri ile, mobil sabit sürücülerde devrim yaptı. En son teknolojimiz, sürücü güvenirliğini arttırarak sistem içinden yayılan titreşim ve akustiğin azalmasına yardım eder ve yatırımınızın korunmasını sağlayarak değer katar.
Tamamen kusursuz. Termosferden proton ve elektronlara kadar, %47 daha az hacim gerektiren geniş yenilik yelpazesiyle 5 mm'lik bir profil başarısı. Önceden imkansız olarak düşünülen yeni üretim teknikleri ve öncü özellikler tanıttık. Mühendislerimiz, yeni sınırlara doğru yol aldılar ve yansıması bile başlı başına olağanüstü olan gelişmiş bir sürücü geliştirdiler. Benzersiz taleplerin birleşimi sayesinde WD, kusursuz incelikte ve kompakt bir tasarım oluşturdu.
Teknik Özellikler
Model Adı WD5000LPCX
Arayüz SATA 6 Gb/s
Biçim Faktörü 2,5 inç Sürücü
Yükseklik 7,0 mm
d/d 5400
Kapasite 500 GB
Garanti
Garanti Süresi 24 Ay WD
© Copyright 2022 NET PLUS BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD ŞTİ